KONST / Litografier / Färglitografi 13036323
nr 1303 6323
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige, Signerad, numrerad 1036/1750. Motivet: 55x77 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:25:20
300 kr
350 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm